Profesjonalne ustawienie anteny telewizji naziemnej oraz satelitarnej w Poznaniu i okolicach.

      

instalacja anten satelitarnych Poznań
                              Usługi:

    01- Ta usługa jest dla osób posiadającą już antenę zamontowaną, ale nie odbierających programów lub są częściowo albo są zakłócenia.
   02 - Jeśli jest u Ciebie np. brak jakości obrazu lub sygnału, to dzwoń i zamów usługę zaoszczędzisz sobie czasu na wgłębienie się w temat i oszczędzisz sobie pieniądze na tani sprzęt do ustawiania, cena za ustawienie 80 zł.( w tym wliczony jest dojazd )
   03 - Może nie będzie potrzeby regulacji anteny tylko trzeba będzie zaktualizować soft lub zainstalować aktywować listę programów, to będzie jeszcze taniej.
   04 - Ustawienie anteny satelitarnej lub naziemnej wykonujemy profesjonalnym urządzeniem pomiarowym, daje to maksymalną siłę odbioru sygnału dzięki temu zmniejszy się ryzyko zakłóceń spowodowanych, między innymi anomalią pogodową.
   05 - Wykonujemy ustawienie anten już zainstalowanych na ścianie/kominie takich platform cyfrowych jak: Cyfrowy Polsat, Cyfra Plus, telewizja n, telewizja na kartę (TNK), TPSA, Orange , tv trwam, Neostrada oraz DVB-T naziemna, HDTV 3D, nbox, livebox anteny z obrotnicą z multiswitchem, offsetowe, recordery,na dwa lub więcej konwerterów i inne.
   06 - Do ustawień stosujemy profesjonalny sprzęt umożliwiający pomiary pre BER, post BER, C/N , S/N ,Tilt, SNR. Są, to kluczowe parametry pozwalające na maksymalne ustawienie sygnału z najniższym poziomem błędu , w przekazie sygnału sat oraz DVB-T.
   07 - Ustawiamy na satelity Hotbird, Astra, Sirius, Eutelsat lub dwie na raz albo kilka satelit typu monoblock, gsm oraz na inne wedle życzenie klienta.